KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15617075

nr 1561 7075

Bengt Olov Abrahamsson

(1924-1989), Sverige

Oljemålning, Signerad, "guldbröllopsdagen". Olja på duk, 22x26cm, yttermått inklusive ram: 26x31cm

Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:56:00

3/9 10:58:16 1      300 kr
3/9 11:10:48 2      Vinnande bud

Bengt Olov Abrahamsson

Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson